Wybór języka:                 

MenuMini Zoo

Mini ZOO

 

 

Atrakcją dla Naszych klientów będzie zwiedzanie Mini Zoo z możliwością karmienia zwierzątek z ręki (na dzień dzisiejszy posiadamy 29 gatunków zwierząt).


Dysponujemy również Parkiem Zabaw dla dzieci w którym znajduje się trampolina, małpi gaj, zamek dmuchany do skakania, dmuchana zjeżdżalnia.


Organizujemy imprezy plenerowe i okolicznościowe z muzyką na żywo m.in. gra u nas zespół muzyczny AKOLADA; festyny, zabawy z karaoke, biesiady, dyskoteki. Możemy również rozbawić naszych gości zawodami np.: przeciąganie liny, strzelanie z łuku, chodzenie na szczudłach, skoki w workach, gra w siatkę lub w nogę. Możliwość zamówienia pieczonego prosiaka.


Organizujemy przejażdżki koniem, przejażdżki bryczką po okolicy (czas trwania ok. 25 min.) Od 26 grudnia w Mini Zoo zobaczyć będzie można największą w Polsce Żywą Szopkę Bożonarodzeniową! Zimą w Mini Zoo organizujemy kuligi saniami z zaprzęgiem konnym po okolicy. Kulig połączony jest z ogniskiem w namiotach indiańskich lub w grillu pod orłem (jednorazowo na jedne sanie zabieramy 6 osób + 4 osoby na doczepione za saniami sanki, czas trwania kuligu ok. 25 min.)

 


Więcej szczegółów możesz zobaczyć odwiedzając nasza stronę www.agrokucyk.pl!Rezerwacja On-line Data przyjazdu: Data wyjazdu: Rezerwuj »