Chaty grillowe - Park Hotel Łysoń
PL EN DE

Chaty grillowe

Nic tak nie łączy ludzi jak wspólne grillowanie będące świetnym sposobem na spędzenie czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Nie wiemy jak Was ale większość osób zapach grilla od razu wprawia w doby nastrój.  
Organizowałeś już kiedyś grilla lub byłeś na kolacji grillowej i było nudno? U nas to niemożliwe!

Na naszych terenach zielonych o powierzchni ok 4 ha posiadamy trzy całoroczne, zadaszone, ogrzewane chaty grillowe. Wszystkie chaty grillowe dają możliwość goszczenia grupy do 200 osób. Na środku chaty znajduje się palenisko na którym goście samodzielnie mogą przyrządzić swój ulubiony przysmak.
 
Czy wyobrażasz sobie sytuację w której pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy sam przygotowujesz potrawy na grilla, u nas to możliwe! Zorganizujemy dla Ciebie i Twoich gości grillowe warsztaty live cooking. Wtedy wasze grillowanie nabierze zupełnie innego znaczenia, a smak przygotowanych osobiście potraw zaskoczy wszystkich gości. Będzie pysznie!
 
Realizujemy także indywidualne zamówienia na menu grillowe od pieczenia prosiaka po inne pyszne potrawy.
 
To jeszcze nie wszystko. Chcesz by Ciebie lub Twoją grupę powitały urokliwe i krzepkie góralki oraz baca, który od progu wita gości regionalną nalewką i kawałami? Z przyjemnością pomożemy Ci to zorganizować! Współpracujemy z wieloma znanymi i rekomendowanymi zespołami góralskimi z Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego.
Copyright by Park Hotel Łysoń 2015, All Rights Reserved. Projekt: Jola Kaczmarczyk