Dinozatorland
PL EN DE

Dinozatorland

Przenieś się miliony lat wstecz by zobaczyć jak wyglądała ziemia, zanim pojawili się na niej ludzie! Zobacz jak poruszały się największe istoty tamtej ery, wsłuchaj się w wydawane przez nie odgłosy... Wcale nie potrzebujesz do tego wehikułu czasu!

DinoZatorland to pierwszy Park Dinozaurów w Polsce, w którym dinozaury poruszają się i wydają dźwięki, dlatego przechadzka po ścieżce edukacyjnej sprawi, że każdy poczuje się tak, jakby przeniósł się w odległą i tajemniczą przeszłość. Park jest ogromną salą zabaw oraz nauki na świeżym powietrzu - zobaczyć tu można ponad 100 różnych modeli dinozaurów, które znajdują się na ścieżce edukacyjnej mającej około 1400 metrów długości. 

Pozostałe atrakcje:

- Muzeum skamieniałości i szkieletów - w muzeum można zobaczyć szkielety dinozaurów oraz inne fragmenty autentycznych wykopalisk szkieletów, czaszek oraz pojedynczych kości.

- Warsztaty młodego paleontologa - warsztaty podczas których odkrywa się szkielet dinozaura z masy gipsowej za pomocą specjalistycznych narzędzi lub wykleja się szkielet dinozaura.

- Stanowisko wykopaliskowe - zarówno młodsi jaki starsi mogą pobawić się w archeologa i wykopać kilkumetrowy szkielet dinozaura

- Warsztaty plastyczne Playmays

- Wystawy dinozaurów

- Klub T-rexa

DinoZatorland to potężny kompleks, który w swojej ofercie posiada  wiele niesamowitych atrakcji. Jest to idealne miejsce, aby wraz z dziećmi bądź przyjaciółmi przenieść się do prehistorycznego świata, w którym rządziły ogromne gady. Każdy, kto odwiedzi Park, na pewno wróci po więcej!

Copyright by Park Hotel Łysoń 2015, All Rights Reserved. Projekt: Jola Kaczmarczyk