III Bal Charytatywny - Park Hotel Łysoń
PL EN DE


Blog

Już 6 lutego w naszym hotelu ParkHotel Łysoń **** odbędzie się trzeci Bal Charytatywny, którego szczytnym celem jest pomoc podopiecznym Fundacji Promyczek.
Bawić będziemy się w rytmie barwnych lat siedemdziesiątych, gdzie do tańca porwie nas zespół Aramis. Zatańczymy z instruktorami tańca, wysłuchamy koncertu zaproszonych artystów. Gościem specjalnym Balu będzie Barbara Kurdej-Szatan znana przede wszystkim z serialu "M Jak Miłość".
Po raz kolejny odbędzie się licytacja przedmiotów z duszą, które nasi wspaniali darczyńcy zdecydowali się przeznaczyć na pomoc podopiecznym Fundacji „Promyczek”. 

Pragniemy przypomnieć, iż Fundacja powstała z inicjatywy terapeutów Centrum Wspierania Rozwoju Małego Dziecka w Andrychowie przy ul. Starowiejskiej 17a. Fundacja pragnie nieść pomoc dzieciom zagrożonym niepełnosprawnością i niepełnosprawnym oraz ich rodzinom poprzez wczesną diagnozę oraz wielowymiarową terapię. "Promyczek" dąży do stworzenia miejsca w naszej Gminie, w którym dzieci otrzymają pomoc, a ich rodzice wsparcie bez potrzeby korzystania z odległych placówek. 

Wszystkich Państwa jeszcze raz serdecznie zapraszamy na III Bal Charytatywny Fundacji „Promyczek”. 
Copyright by Park Hotel Łysoń 2015, All Rights Reserved. Projekt: Jola Kaczmarczyk