Izabela Janachowska - Park Hotel Łysoń
PL EN DE


Blog

Lubicie niespodzianki? Bo my bardzo! I nawet mamy taką, którą koniecznie chcemy się z Państwem podzielić! 15 listopada 2015r. w ParkHotel Łysoń&SPA**** organizowane są VI Targi Ślubne. Gościem Specjalnym VI edycji Targów będzie Pani Izabela Janachowska!
Izabela Janachowska reprezentowała Polskę na najważniejszych światowych turniejach tanecznych, świetnie wypada przed kamerą, niedawno wzięła jeden z najbardziej hucznych ślubów w show-biznesie, a do tego prowadzi portal poradnikowy dla panien młodych.
Blog Pani Izabeli (wedding-dream.pl) odwiedzają setki internautek, aby skorzystać z jej  porad weselnych: "Chcę podzielić się swoim doświadczeniem, bo dziś już wiem, że połowy swoich zmartwień i stresu mogłam uniknąć" - pisze na swoim facebook'owym profilu.
Nic więc dziwnego, że to właśnie ona zostanie prowadzącą nowy program TVN Style "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" o tematyce weselnej, w którym będzie pomagać parom, w ostatnich przygotowaniach do ślubu.

Już 15 listopada podczas VI edycji Targów Ślubnych będą Państwo mieli przyjemność poznać Panią Izabelę Janachowską osobiście oraz zadać jej parę pytań. Poprowadzi ona panele dyskusyjne, podczas których podzieli się swoimi przeżyciami związanymi z organizacją wesela oraz zdradzi najistotniejsze kwestie związane z przygotowaniem przyjęcia.

Serdecznie zapraszamy!
Copyright by Park Hotel Łysoń 2015, All Rights Reserved. Projekt: Jola Kaczmarczyk