Konferencje, hotel konferencyjny ok. Kraków - Park Hotel Łysoń
PL EN DE

KONFERENCJE

ParkHotel Łysoń to hotel konferencyjny, który z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Gości.  Stworzyliśmy nowoczesne, dobrze wyposażone centrum konferencyjne i bankietowe. 
Nasze sale konferencyjne, znajdują się w niewielkiej odległości od Krakowa, Bielska-Białej i Beskidów. Posiadają kompleksowe wyposażenie multimedialne oraz  techniczne. Panują w nich doskonałe warunki do  organizowania szkoleń, a także imprez firmowych i bankietów, w których może wziąć udział nawet 460 osób. Luksusowa sala konferencyjna w pobliżu Krakowa  - to nie jedyne z czego słynie nasz  ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy. Dopełnieniem oferowanych przez nas usług jest możliwość organizacji przerw kawowych w Ogrodzie Zimowym, przyjęć przy grillu oraz eventów tematycznych organizowanych na świeżym powietrzu. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu konferencje w hotelu ParkHotel Łysoń organizowane są na najwyższym poziomie i cieszą się niesłabnącą popularnością wśród organizatorów spotkań biznesowych.  Obiekt konferencyjny zlokalizowany jest w Małopolsce, przy głównej  trasie Kraków - Wadowice – Bielsko-Biała, w niewielkiej odległości od malowniczych Beskidów, co umożliwia organizowanie konferencji i spotkań biznesowych dla ludzi z całej Polski zapewniając jednocześnie kameralną oraz przyjazną atmosferę.

Szukasz miejsca, w którym zorganizujesz spotkanie konferencyjne, połączone z imprezą firmową? Nasz hotel na konferencje  został stworzony właśnie z myślą o tobie! Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, pomoc w organizacji wydarzenia oraz miłą atmosferę. 

 

Sale konferencyjne

Pakiety konferencyjne

Menu konferencyjne

Atrakcje konferencyjne

Zaufali nam

Copyright by Park Hotel Łysoń 2015, All Rights Reserved. Projekt: Jola Kaczmarczyk