Wczasy dla seniora

ParkHotel Łysoń zaprasza wszystkich seniorów do skorzystania z pakietu "Wczasy dla seniora 55+". Specjalnie przygotowany pakiet wypoczynkowy skierowany do seniorów. Hotel położony w górach zachęca do aktywnego wypoczynku oraz zwiedzania malowniczej okolicy Beskidu Małego. Nasz ośrodek wypoczynkowy położony jest w Inwałdzie, w województwie małopolskim, wśród wielu atrakcji regionu. W ramach pakietu otrzymują państwo nie tylko noclegi w świetnie wyposażonych pokojach z pełnym wyżywieniem, ale również specjalną ofertę dla osób korzystających z pakietu wczasy dla seniorów na zabiegi w hotelowym SPA. W naszym pakiecie to państwo wybierają ile dni chcą spędzić w naszym hotelu! ParkHotel Łysoń serdecznie zaprasza seniorów do skorzystania z oferty wczasy dla seniorów 55+.

Oferta zawiera

  • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach
  • śniadania w formie bufetu
  • Obiadokolacje w hotelowej restauracji
  • Voucher na masaż relaksacyjny dla każdej osoby
  • możliwość korzystania z sauny, jacuzzi oraz salki fitness w cenie pobytu
  • zestaw startowy do parzenia kawy i herbaty
  • dostęp do internetu - bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking na terenie hotelu

 

Atrakcje wokół hotelu

ParkHotel Łysoń położony jest w górskiej okolicy Beskidu Małego. W pobliżu hotelu znajdują się miejsca idealne do aktywnego wypoczynku np. spaceru w pobliskich górach lub wycieczki do okolicznych miejscowości. W niedalekiej odległości od hotelu znajdują się Wadowice, czyli rodzinne miasto Jana Pawła II. W Wadowicach zobaczyć można muzeum zlokalizowane w domu Papieża Polaka. Ponadto, z hotelu można wybrać się na wycieczkę do Oświęcimia lub Kopalni Soli w Wieliczce.

Strefa SPA&Wellness

Wczasy dla seniorów to niewątpliwie czas na relaks i wypoczynek. Tak jak inne ośrodki w okolicy, nasz hotel posiada strefę Wellness. W ramach pakietu otrzymują Państwo voucher na 60 zł dla każdej osoby do wykorzystania w hotelowym SPA. Pełna oferta hotelowego SPA dostępna jest tutaj oraz w hotelowej recepcji. Ponadto, pobyty wzbogacone są o możliwość skorzystania do sauny oraz jacuzzi a także salki fitness dostępnych na terenie ośrodka.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani pobytem w święta bożego narodzenia, święta wielkanocne lub długi weekend, zachęcamy do sprawdzenia pozostałych ofert specjalnych.

Zapytaj o ofertę


Wyślij