KONFERENCJE - Park Hotel Łysoń
PL EN DE

KONFERENCJE

ParkHotel Łysoń to hotel konferencyjny, który z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Gości.  Stworzyliśmy nowoczesne, dobrze wyposażone centrum konferencyjne i bankietowe. 
Nasze sale konferencyjne posiadają kompleksowe wyposażenie multimedialne oraz  techniczne. Panują w nich doskonałe warunki do  organizowania szkoleń, a także imprez firmowych i bankietów, w których może wziąć udział nawet 460 osób. Nasz obiekt konferencyjny słynie nie tylko z luksusowych sal - dopełnieniem oferowanych przez nas usług jest możliwość organizacji przerw kawowych w Ogrodzie Zimowym, przyjęć przy grillu oraz eventów tematycznych organizowanych na świeżym powietrzu. 


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu konferencje w hotelu ParkHotel Łysoń organizowane są na najwyższym poziomie i cieszą się niesłabnącą popularnością wśród organizatorów spotkań biznesowych. Lokalizacja obiektu przy głównej trasie Kraków - Wadowice - Bielsko-Biała umożliwia organizowanie konferencji i spotkań biznesowych dla ludzi z całej Polski zapewniając jednocześnie kameralną oraz przyjazną atmosferę.

 

 

Sale konferencyjne

Pakiety konferencyjne

Menu konferencyjne

Atrakcje konferencyjne

Zaufali nam

Copyright by Park Hotel Łysoń 2015, All Rights Reserved. Wdrożenie: interhead