Pakiety - Ośrodek konferencyjno wypoczynkowy - Park Hotel Łysoń
PL EN DE

Pakiety konferencyjne

ParkHotel Łysoń dysponuje 5 nowoczesnymi, klimatyzowanymi i eleganckimi salami konferencyjnymi. Profesjonalnie wyposażone pomieszczenia pozwolą zorganizować udaną konferencję, imprezę, szkolenie a także spotkanie biznesowe. 

 

Czy kiedykolwiek miałeś problem ze znalezieniem idealnego miejsca na szkolenie, spotkanie biznesowe lub event? Twoje negatywne doświadczenia z poprzednich miejsc wraca jak koszmar senny? To już przeszłość! Skorzystaj już dziś z naszych specjalnych pakietów konferencyjnych, które zaoszczędzą Ci czas i ułatwią organizację tego wydarzenia.

Miła, rodzina atmosfera, wyśmienita kuchnia, doświadczona i profesjonalna obsługa oraz opieka event managera wszystko to sprawia, że od początku naszej działalności zorganizowaliśmy już ponad 2.000 wydarzeń firmowych. Do grona naszych stałych partnerów biznesowych należą takie światowe marki jak: Maspex, Mercedes, Volkswagen, Novartis, Orlen Oil, Leroy Merlin, Avon, Tesco, Philip Morris.

Gwarantujemy, że kolejna konferencja zorganizowana w naszym hotelu zakończy się dla Ciebie sukcesem, a goście wyjadą pełni energii i niezapomnianych przeżyć. 

 

Copyright by Park Hotel Łysoń 2015, All Rights Reserved. Projekt: Jola Kaczmarczyk