Sprawdź termin
Strona główna Chaty Grillowe

Chaty Grillowe

Nic tak nie łączy ludzi jak wspólne grillowanie będące świetnym sposobem na spędzenie czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Nie wiemy jak Was ale większość osób zapach grilla od razu wprawia w doby nastrój. Organizowałeś już kiedyś grilla lub byłeś na kolacji grillowej i było nudno? U nas to niemożliwe!

Na naszych terenach zielonych o powierzchni ok 4 ha posiadamy trzy całoroczne, zadaszone, ogrzewane chaty grillowe. Wszystkie chaty grillowe dają możliwość goszczenia grupy do 200 osób. Na środku chaty znajduje się palenisko na którym goście samodzielnie mogą przyrządzić swój ulubiony przysmak.

Czy wyobrażasz sobie sytuację w której pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy sam przygotowujesz potrawy na grilla, u nas to możliwe! Zorganizujemy dla Ciebie i Twoich gości grillowe warsztaty live cooking. Wtedy wasze grillowanie nabierze zupełnie innego znaczenia, a smak przygotowanych osobiście potraw zaskoczy wszystkich gości. Będzie pysznie!

Realizujemy także indywidualne zamówienia na menu grillowe od pieczenia prosiaka po inne pyszne potrawy.

To jeszcze nie wszystko. Chcesz by Ciebie lub Twoją grupę powitały urokliwe i krzepkie góralki oraz baca, który od progu wita gości regionalną nalewką i kawałami? Z przyjemnością pomożemy Ci to zorganizować! Współpracujemy z wieloma znanymi i rekomendowanymi zespołami góralskimi z Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany organizacją konferencji lub imprezy?

Napisz lub zadzwoń, chętnie doradzimy! +48 33 875 74 00

Wyślij

Masz pytania? Chcesz zarezerwować pobyt?

Zadzwoń, chętnie doradzimy! RECEPCJA+48 33 875 74 00

Kontakt

ul. Wadowicka 169 a, Inwałd
34-120 Andrychów


Bank PKO BP S.A.
PL 96 1020 2430 0000 8202 0044 7268

Docenili nas

Akceptujemy

Restauracja Mickiewicza

Zapraszamy także do naszej drugiej restauracji w centrum Andrychowa.

Zobacz