Przenieś się miliony lat wstecz by zobaczyć jak wyglądała ziemia, zanim pojawili się na niej ludzie! Zobacz jak poruszały się największe istoty tamtej ery, wsłuchaj się w wydawane przez nie odgłosy... Wcale nie potrzebujesz do tego wehikułu czasu!

DinoZatorland to pierwszy Park Dinozaurów w Polsce, w którym dinozaury poruszają się i wydają dźwięki, dlatego przechadzka po ścieżce edukacyjnej sprawi, że każdy poczuje się tak, jakby przeniósł się w odległą i tajemniczą przeszłość. Park jest ogromną salą zabaw oraz nauki na świeżym powietrzu - zobaczyć tu można ponad 100 różnych modeli dinozaurów, które znajdują się na ścieżce edukacyjnej mającej około 1400 metrów długości.

Pozostałe atrakcje:

  • Muzeum skamieniałości i szkieletów - w muzeum można zobaczyć szkielety dinozaurów oraz inne fragmenty autentycznych wykopalisk szkieletów, czaszek oraz pojedynczych kości.
  • Warsztaty młodego paleontologa - warsztaty podczas których odkrywa się szkielet dinozaura z masy gipsowej za pomocą specjalistycznych narzędzi lub wykleja się szkielet dinozaura.
  • Stanowisko wykopaliskowe - zarówno młodsi jaki starsi mogą pobawić się w archeologa i wykopać kilkumetrowy szkielet dinozaura
  • Warsztaty plastyczne Playmays
  • Wystawy dinozaurów
  • Klub T-rexa


DinoZatorland to potężny kompleks, który w swojej ofercie posiada wiele niesamowitych atrakcji. Jest to idealne miejsce, aby wraz z dziećmi bądź przyjaciółmi przenieść się do prehistorycznego świata, w którym rządziły ogromne gady. Każdy, kto odwiedzi Park, na pewno wróci po więcej!